3 tipy pro správnou volbu terasy - Perwood.cz
Máme nejnovější technologii pro výrobu WPC
3 tipy pro správnou volbu terasy
pasted image 0

3 tipy pro správnou volbu terasy

Plánujete si pořídit terasu, avšak si nedokážete vybrat toho správného dodavatele WPC prken? Tak je tento článek přesně pro Vás! Poradíme Vám, na co se při srovnání výrobců zaměřit a jak si vybrat tu nejlepší možnost pro terasu Vašich snů.

1. Cena

V tomto bodě se s velkou pravděpodobností shodneme na tom, že vždy se při nákupu zboží či služby koukáme především na cenu, která nás většinou ovlivní natolik, že podle ní uskutečníme koupi. Jak si však poradit s volbou správného dodavatele dřevo-plastu abyste neporovnávali jablka s hruškami?

Vždy porovnávejte cenu za 1m2 kompletního materiálu, nenechte se zmást nižší cenou za 1 bm, tedy za běžný metr. Taktéž můžete využít možnost vypracování kompletní nabídky materiálu, včetně příslušenství, potenciálním dodavatelem.

Garance nejnižší ceny terasy

Tyto starosti s porovnáváním Vám ušetříme, jelikož garantujeme nejnižší ceny oproti konkurenci.

2. Záruka

Dobře si ověřte záruční podmínky. Většina dlouhodobých záruk na více než 7 let je výrazně omezeno, jako například záruka jakosti, kdy se záruka u některých dodavatelů z vadného plnění může vztahovat pouze na hnilobu, hmyz a dřevokazné houby a o uštípnutých rozích terasových prken či vyblednutí nejsou ve smlouvě ani zmínky.

3. Výrobce a složení materiálu

Dřevoplast v současné době nahrazuje dřevo ve velkém měřítku, jelikož poskytuje široké uplatnění díky svým mechanickým schopnostem, odolnosti vůči počasí a vzhledu. Avšak poznat vhodná dřevo-plastová (WPC) prkna není vůbec tak jednoduché.

Všichni jistě tušíme, že cena za výrobek nemusí dnes odpovídat jeho kvalitě. Pokud zvažujete použití WPC prken, počítejte s tím, že se na českém  trhu objevují četné produkty neznámého původu a taktéž rozdílné kvality. Jen v Číně za poslední 2 roky vzniklo okolo 200 společností vyrábějící WPC. Z tohoto důvodu můžete nalézt sortiment různých prodejců za cenu nižší, ale i výrazně vyšší s daleko nižší kvalitou.

pasted image 0
Kvalitní značka Perwood
image3 1
Čínská společnost

Zaměřte se na tyto 3 kroky, a Vaše peníze se s jistotou nerozloží jak u čínských společností. Pokud si nebudete vědět rady, náš tým specialistů je Vám vždy k dispozici a můžete je kontaktovat.

  Důležitým bodem je také samotná kvalita dřevo-plastu. U důvěryhodného dodavatele byste totiž měli mít možnost se reálně na prkna podívat nebo si objednat vzorky.

Close Menu